Zapisz się na kurs prawa jazdy

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy i tym samym rozpocząć szkolenie wystarczy że wypełnisz poniższy formularz.

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły.

- Przepisz kod

Masz pytanie odnośnie kursu prawa jazdy ?
Nie możesz znaleźć informacji na stronie ?
Chcesz wiedzieć więcej o naszej szkole jazdy ?
Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat kursu prawa jazdy w naszym ośrodku.
Imię:
Nr telefonu:

Systen łączności instruktror kursant Nauka jazdy kat A A2 AM w Poznaniu

Bezprzewodowy system multimedialny dla motocyklistów

Midland BT Single jest pierwszym prawdziwie bezprzewodowym systemem mulimedialnym dla motocyklistów, wykorzystujący standard komunikacji Bluetooth.

Midland BT Single może być łatwo montowany do praktycznie wszystkich typów kasków motocyklowych dostępnych na rynku, zarówno tych otwartych, jak i zamkniętych.

 

Midland BT Single wykorzystując standard Bluetooth, pozwala na bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami pracującymi w tym standardzie, tj. telefon komórkowy czy nawigacja GPS. Wykorzystując telefon komórkowy z funkcją odtwarzacza MP3, wtedy takie funkcje jak FORWARD/REPLAY i PLAY/STOP mogą być sterowane bezpośrednio poprzez przyciski modułu.

 

Midland BT Single może być połączony za pomocą stereofonicznego kabla audio z odtwarzaczem iPod/MP3 lub radiotelefonem PMR446 który umożliwia kontakt z innymi motocyklistami na odległość do 5 kilometrów.

System dostarczany jest z zestawem instalacyjny do przykręcenia płytki mocującej do kasku (między wyściółkę kasku i osłonę krawędzi skorupy), lub przyklejenia do kasku (za pomocą taśmy dwustronnie klejącej). Daje to możliwość szybkiego zamontowania, jak i zdemontowania modułu (np. w celu przełożenia go do innego kasku). W opakowaniu znajdują się również wysokiej jakości słuchawki stereofoniczne, oraz do wyboru – mikrofon z elastycznym wysięgnikiem lub mikrofon do wklejenia w część szczękową kasku

Tagi: Nauka jazdy kategorii A A2 AM, łączność, jazdy w ruchu drogowym

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij