Zapisz się na kurs prawa jazdy

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy i tym samym rozpocząć szkolenie wystarczy że wypełnisz poniższy formularz.

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły.

- Przepisz kod

Masz pytanie odnośnie kursu prawa jazdy ?
Nie możesz znaleźć informacji na stronie ?
Chcesz wiedzieć więcej o naszej szkole jazdy ?
Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat kursu prawa jazdy w naszym ośrodku.
Imię:
Nr telefonu:

Tani kurs prawa jazdy - promocyjne ceny w OSK Fallcon Poznań

Promocje, rabaty i upusty w naszej szkole jazdy

 

cena do negocjacji
Przy zapisie kilku osób, negocjuj cenę !!!. Telefon do negocjacji 604796978

 

Super ceny po zapisie przez internet:

 

Kategoria B 1695zł -w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. B + płyta CD z programem egzaminacyjnym). Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A 1475zł -w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A2 1475zł -w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria AM 895zł - w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A+B 2985zł - w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki (Przewodnik kursanta kat. B, Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A2+B 2985zł - w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki (Przewodnik kursanta kat. B, Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

system ratalnypromocje

Dla osób, które posiagają Profil Kandydata na kierowcę - PKK i zapiszą się na kurs prawa jazdy w naszej Szkole nauki jazdy Fallcon przez internet - dodatkowy rabat w cenie kursu nawet 80zł.

 

Ceny kursów prawa jazdy dla posiadaczy PKK którzy zapiszą się przez internet wynoszą:

 

Kat B - 1615zł w cenie kursu: materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. B + płyta CD z programem egzaminacyjnym). Płatność za kurs w ratach.

Kat B automat - 1725zł  w cenie kursu: materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. B + płyta CD z programem egzaminacyjnym). Płatność za kurs w ratach.

Kat A - 1395zł  w cenie kursu: materiały do nauki Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kat A2 - 1395zł  w cenie kursu: materiały do nauki Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

 

 

 

Tagi: promocje, nauka jazdy taniej, tanie prawo jazdy, poznań, WORD Poznań, falkon

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij